Style: HWBLT030
Select Size
-65%
Hooey Women's Rogue Filigree Cutouts Tan Belt—
Product Information
Shipping & Returns
Description
  • Features a removable buckle for versatility and personal style preference.
  • The tan leather finish exudes a timeless, western look that's easy to pair with any outfit.
  • Including a convenient 7-hole construction for a comfortable and better fit.
  • Suits a range of body types, available in sizes ranging from S (30"-32") to XXL (42" -44") and is 1.5" wide.