Style: WG12-9110KH
-65%
Women's Wrangler Hair On Cowhide Khaki Backpack—
Product Information
Shipping & Returns
Description
Experience rustic chic like never before with the Women's Wrangler Hair-On Cowhide Khaki Backpack.
  • Equipped with magnetic button closure for easy access and safety.
  • Flap pockets on the front and sides provide ample space to carry essentials.
  • Convenience meets style with a drawstring closure and a 3" top handle.
  • Double adjustable padded shoulder straps ensure comfort without sacrificing western style.
  • Dimensions: 14" X 5" X 12", a perfect size for daily carry.